Попово ще бъде домакин на втория кръг от Националния шампионат на България по автокрос.
Автокрос „Попово“ ще се проведе на 13 и 14 юни на пистата в квартал Сеячи. Събитието се организира от Община Попово, АСК „Топ Тим“ – Попово и Автомобилната федерация на България.
Официалният старт на тазгодишното издание ще бъде даден на 13 юни от 14:00 часа. Надпреварите за определяне на победителите в отделните категории ще се проведат на 14 юни (неделя) и ще започнат в 10:30 часа.
В състезанието ще участват представители на клубовете „Старт М“ – Криводол, „Яворов“ – Чирпан, „Топ Тим“ – Попово, „Тони Старт“, „Плевен Рали Тим“ и „Етър Рейсинг Тим“.
Снимка: АСК „Топ Тим“