обновена 4:17 PM EEST, May 24, 2019

В Попово стартира Работнически турнир по мини футбол

• Публикувано в Попово

60013713 2254558741301571 631289828062789632 o

Днес стартира Работническият турнир по мини футбол по повод 100 години организиран футбол в град Попово, информира Местен вестник.

В тазгодишното издание на надпреварата се включват общо 8 отбора, които ще вземат участие, разпределени в 2 групи по 4 тима, като в следващата фаза (полуфинали) продължават напред съставите, заели първите две места във всяка група.

Победителите от полуфиналните двубои се класират за финала, който ще се играе на 17 май от 18:30 ч., а загубилите отбори се изправят един срещу друг в мача за 3 и 4 място, който ще се състои на същия ден, половин час по-рано.

Срещите ще се играят на Градския стадион в Попово, като продължителността им е две полувремена от по 15 минути и се ръководят от правоспособен съдия, осигурен от организаторите на турнира.