33-годишен мъж от Попово е пострадал след пътнотранспортно произшествие вчера следобед. Това съобщават от шуменската полиция.

Около 15:40 часа по пътя между Велики Преслав и Търговище 23-годишна жена с лек автомобил “Фолксваген Поло“ загубила контрол над колата. Излязла от пътното платно, ударила се в отводнителна канавка, продължила движението си, след което се спряла в крайпътна нива.

След преглед в шуменската болница станало ясно, че 33-годишен мъж, пътник в автомобила, е с фрактура на 12-то ребро вляво и фрактура на прешлен на таза.

По случая е образувано досъдебно производство.

Източник: Радио Шумен