Фотоизложба „Приключения и емоции“ подредиха седмокласници от Първо ОУ „Христо Ботев“ в градската библиотека.
Учениците, заедно с ръководителя на клуб „Фотолюбител“ – Петя Панайотова, старши учител ГЦОУД – НЕ, представиха пред публика своите дарби и талант, изразени в над 30 авторски фотографии.
Творбите на тийнейджърите и техния наставник впечатлиха гостите на събитието, сред които бяха директорът на Първо ОУ „Христо Ботев“ – Димитър Алексиев, учители, ученици, родители и граждани.
Изложбата ще остане подредена до 17 октомври, за да могат жителите и гостите на Търговище да ѝ се насладят.