Фотоизложба „Приключения и емоции“, дело на седмокласници от Първо основно училище „Христо Ботев“, подреждат в градската библиотека.
23-мата млади фотографи ще покажат своите впечатления, уловени в пейзажи и портрети – резултат от тяхната работа в клуб „Фотолюбител“, с ръководител Петя Панайотова.
Откриването на фотоизложбата ще се състои на 7 октомври 2025 г. от 17:30 ч. във фоайето на II етаж на библиотеката. Гостите ще могат да се насладят на над 30 фотографии, които ще бъдат показани за първи път пред публика.
Изложбата представя погледа на децата към света – техните приключения, емоции и открития, пресъздадени чрез обектива.