Третокласник от Първо основно училище “Христо Ботев” постигна отлични резултати в Международната дистанционна ученическа олимпиада „Кингс“.

Димитър Димитров завоюва Втора степен по български език, математика, човекът и обществото, английски език и информатика, демонстрирайки отлични знания и умения в различни области.

Особено впечатляващи са постиженията му по човекът и природата и логика, където Димитър бе награден с Първа степен, доказвайки задълбочени знания, логическо мислене и силен интерес към околния свят.

Детето бе поздравено от ръководството на училището и своите учители Боряна Тотева и Мария Радева за спечелените седем дипломи с пожелания за още нови успехи и покорени върхове.