Отправям най-искрените си благопожелания към всички, почитащи традициите на Курбан Байрам. Празникът носи посланията за съпричастност, милосърдие и уважение между хората – все добродетели, които ни обединяват.

Нека да съхраним във времето тези ценности и работим единно за прогреса на всички жители на общината.

На всички съграждани пожелавам здраве и благоденствие. Нека се радваме на взаимно уважение и подкрепа в семействата и обществото ни.

Честит празник!

Д-Р ДАРИН ДИМИТРОВ

Кмет на община Търговище