Сумата от 3 676,98 лв. бе събрана по време на Коледния благотворителен базар на ДГ „Здравец“ в Търговище.
Средствата вече са преведени по сметката в подкрепа на близнаците Мити и Мони, съобщават от детското заведение.
“Това благородно дело стана възможно благодарение на обединените усилия на децата, техните семейства, педагогическия и непедагогическия екип, както и на всички приятели на детската градина, които се включиха в каузата с отворени сърца”, допълват от детската градина и изказват благодарност към всички, допринесли с дарение и съпричастност.
„Заедно доказахме, че доброто се случва, когато сме единни. Пожелаваме на Мити и Мони здраве, сила и много надежда“, споделят от ДГ „Здравец“.
Снимка: ДГ „Здравец“