Българският младежки Червен кръст – Търговище и Клубът по спортно ориентиране „Вариант 5“ организират  забавната надпревара „Мисия 7 посоки“.

Събитието ще се проведе на 4 октомври 2025 г. в парк „Борово око“ и обещава динамика, предизвикателства и много настроение.

Сборният пункт е до сцената на поляната до Борово око в 10:30 часа, а официалният старт ще бъде даден в 11:00 часа.

Участниците ще се включат в състезателни екипи и ще преминат през седем пункта, с игри, въпроси и задачи и ще се запознаят отблизо с дейностите на БМЧК и Клуб по спортно ориентиране „Вариант 5“.

Организаторите обещават награди за победителите, както и изненади за всички останали участници.

В надпреварата могат да се включат млади хора на възраст между 14 и 20 години, без да е необходима предварителна подготовка.

Записването става чрез попълване на формуляр, достъпен чрез QR код, публикуван на официалната фейсбук страница на Български младежки Червен кръст – Търговище, посочват организаторите.