През месец юли началниците на РУ – Търговище, РУ – Попово и РУ – Омуртаг ще осъществят изнесен прием на граждани в малките и отдалечени населени места на областта.
Началникът на РУ-Търговище гл. инсп. Светлин Петев ще проведе срещи с жителите на две села на 14 юли, четвъртък, в 10 часа в кметството на с. Вардун, и на 20 юли, сряда, в 10 часа – в с. Голямо ново, също в кметството.
На 8 юли, петък, началникът на РУ- Попово гл. инсп. Ивелин Христов ще проведе срещи в две села на община Попово – в 10 часа в с. Садина и в 11 часа – в с. Дриново. И двете срещи са в кметствата на съответните населени места.
На 14 юли, четвъртък, от 10 часа началникът на РУ-Омуртаг гл. инсп. Даниел Бончев ще се срещне с жителите на с. Плъстина, а на 21 юли, четвъртък, от 10 часа той ще има среща с жителите на с. Моравка. Срещите също ще се проведат в сградите на кметствата на съответните населени места.
Източник: ОД МВР Търговище