В РУ-Търговище разследват противозаконно отнемане на МПС.
На 3.06.2026 г. в РУ-Търговище е получен сигнал за извършено в гр. Търговище противозаконно отнемане на лек автомобил „Ауди А4“ с търговищка регистрация – собственост на 28-годишен мъж. Деянието е извършено за времето от 16 до 16,20 ч на 31.05.2026 г. Автомобилът е бил паркиран в централната част на града. Същият не е имал застраховка „Автокаско“.
По случая е образувано досъдебно производство по чл. 346, ал. 1 от Наказателния кодекс по описа на управлението.
Източник: ОДМВР Търговище