Уважаеми съграждани,

 

На 29 януари отбелязваме 148 години от Освобождението на Търговище – ден на гордост, памет и признателност. Свободата, извоювана с жертви и вяра, ни задължава да пазим историята си и да работим за бъдещето на нашия град.

С уважение към миналото и с отговорност към настоящето нека продължим да отстояваме ценностите, върху които е изградена нашата общност, за да имат и нашите деца своя успешен утрешен ден.

Нека бъдем единни, отговорни и достойни наследници на делото на нашите предци.

 

Честит празник!

 

Д-Р ДАРИН ДИМИТРОВ

Кмет на община Търговище