обновена 2:19 PM EEST, Oct 4, 2023

Мария Николова от Търговище бе избрана за член на Националния изпълнителен съвет на МГЕРБ

  • Публикувано в Политика

thumb 30082021

Мария Николова бе избрана за член на Националния изпълнителен съвет на Младежи ГЕРБ.

Това се случи по време на четвъртото отчетно-изборно събрание на Младежи ГЕРБ, което се проведе в София през уикенда.

За председател на структурата бе преизбран Георг Георгиев, а делегатите на събранието избраха и нов състав на Националния изпълнителен съвет на МГЕРБ. Той вече наброява 35 човека, като в него влизат представители от всички области в страната.

Мария Николова е представителят на област Търговище в НИС. Тя е член на политическата партия от 2015 година, а към настоящия момент е общински съветник от групата на ГЕРБ в местния парламент на Търговище.


"Съединението прави силата“. Това заяви председателят на ГЕРБ Бойко Борисов пред над 500 младежи по време на четвъртото отчетно-изборно събрание на МГЕРБ.

Той призова младежите от партията да правят мостове към другите политически сили и да бъдат по-силни от хаоса.
 
Пресцентър ПП ГЕРБ - Търговище
Новината е тагната с: търговище пп герб