Д-р Димитров: Ще продължаваме да подкрепяме спорта в Търговище!

Това заявява на страницата си във фейсбук кметът на Търговище във връзка с твърдение на треньора Илиян Събев, че клубът по вдигане на тежести е оставен без база.

• Написана от targovishte
  • Категория: Спорт

Нови 20 медала за "Вариант 5"

246657664 5091689230859284 3189353338507376521 n

СКО "Вариант 5" се завърна с множество отличия от последните два старта на държавните първенства по ориентиране за 2021 г., които се проведоха на Шуменското плато.

Нови отличия за борците ни

245198060 538571833889305 5524676196721747398 n

Състезателите на СК ”Олимпиец” и СУ "Никола Симов" взеха участие в два много силни турнира - “Купа Пловдив" и "Лютфи Ахмедов".

Нови медали за "Вариант 5" от Хърватска

240690355 4926786504016225 6679376325125533073 n

Нови три медала спечелиха представители на СКО "Вариант 5" Търговище в дългата дистанция от шампионата на Югоизточна Европа в Хърватска.

Нови 8 медала за стрелците на СКСС "Светкавица"

242792143 4676064012412834 1258321070266615579 n

Осем златни, пет сребърни и 4 бронзови медала спечелиха стрелците на СКСС "Светкавица" - Търговище от Държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие.

Девет медала за нашите стрелци

242788555 4661482400537662 4154890512043580647 n

С девет медала се завърнаха стрелците от СКСС "Светкавица" от завършилото Държавно първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие в дисциплините на 50 метра в София.