Завърши общинският етап по волейбол за юноши XI–XII клас, в който участваха представители на шест училища, демонстрирали силен колективен дух и високо спортно майсторство.
Със заслужено второ място бе отличен отборът на ПГИИ „Джон Атанасов“, подготвен и ръководен от Делян Йорданов – старши учител по физическо възпитание и спорт. Учениците показаха дисциплина, устойчивост и отлична отборна игра, с които достойно представиха гимназията.
Наградите бяха връчени от директора на ЦПЛР–ОДК Търговище Марианна Савова, която поздрави участниците за активното им участие и проявеното спортсменство.
„Поздравяваме волейболистите за впечатляващото представяне и техния преподавател за професионалната подготовка, мотивацията и подкрепата. Гордеем се с вашите постижения и ви желаем още много бъдещи успехи“, заяви директорът на гимназията Виолета Вичева-Иванова.