Спортен празник и междуучилищен турнир по футбол се проведе в ПГ по земеделие – Търговище.
Традиционно през месец май нашето училище организира спортното събитие, в което тази година взеха участие отбори от момчета от ПГЕС – Търговище, ПГ по земеделие и ПГСС “Н. Пушкаров” – Попово, допълват от училището.
Момчетата показаха спортсменски дух и добра физическа подготовка, в съчетание с интересна футболна игра и естествено резултатност с попадения във футболните врати.
На първо място в турнира се класира отборът на ПГСС “Н. Пушкаров”, втори стана отборът на домакините, а третото място зае отборът на ПГЕС.
Всички отбори получиха от директора на училището Радостина Димитрова грамота и футболна топка с пожелание за развиване на своята спортна подготовка и за по-големи спортни успехи.