Изключително успешно преминаха финалите на държавното първенство за състезателите на Спортен клуб по ловна стрелба “Мисионис – Търговище”.
На състезанието, провело се от 12 до 14 септември в село Горни Дъбник, Плевен, нашите представители завоюваха три медала, съобщиха от търговищкия клуб.
В дисциплината трап при жените Андреа Николова завоюва златното отличие с резултат 103/125 точки.

Жоро Тихолов грабна бронза при мъжете, категория “Б” в дисциплината скийт.
В скийт надпреварата при мъжете участваха и другите представители на клуба – Минчо Минчев и д-р Пламен Даскалов. Те завършиха състезанието съответно с 94/125 и 96/125.
Състезателите бяха поздравели лично и от председателя на Българския олимпийски комитет Весела Лечева, която взе участие в церемонията по награждаване, допълниха от Спортен клуб по ловна стрелба “Мисионис – Търговище”.