charovna2017

обновена 8:37 AM EET, Feb 22, 2018

Първи медали за годината спечелиха ориентировачите ни от първенството по ски ориентиране

• Публикувано в Спорт

27540135 10156330339228706 6622279350400979008 n

Шестима състезатели на СКО „Вариант 5“ взеха участие в Държавното първенство по ски ориентиране и спечелиха първите медали за тази година.

Първенството се проведе в Юндола, Велинград и продължи 5 дни в следните дисциплини: спринт, средна , дълга дистанция, щафети /в 3 поста/ и смесени щафети /мъж-жена/.

4 златни медала спечели Антония Григорова при жените от индивидуалните дисциплини спринт, средна, дълга и от смесените щафети заедно с Кирил Николов - Дизела.

При 35-годишните мъже Петър Тодоров спечели бронзов медал от средната дистанция.

Четвърти на дългата дистанция станаха Кирил Николов/21./, Бетина Бонева/18г./ и Петър Тодоров/35г/, а във спринтовата и средна дистанция - Калоян Петров/16г/.